Dla Twoich włosów

Specjalnie dla Ciebie poszerzyliśmy naszą działalność o usługi fryzjerskie. Pracujemy z najlepszymi specjalistami i wysokiej klasy produktami włoskiej firmy ALFAPARF  MILANO oraz Sunliss.Pobyt u nas to teraz prawdziwa przyjemność, dzięki masażowi głowy, który jest u nas standardem podczas mycia głowy. Chcemy aby Twoje włosy były piękne, zdrowe i lśniące.Szczególnie polecamy:

ALFAPARF MILANO – serię włoskich kosmetyków do pielęgnacji i koloryzacji 

Moda i Piękno mają swój początek w zdrowych włosach.

Zdrowe włosy są niezbędnym warunkiem aby najlepiej wyrazić każdą propozycję stylistyczną koloryzacji i strzyżenia oraz podkreślić piękno każdej z nas.

80% kobiet potrzebuje specyficznych zabiegów pielęgnacyjnych.

Odkryj wszystkie tajemnice profesjonalnych produktów pielęgnacyjnych ALFAPARF MILANO oraz specjalne Ścieżki Piękna dobrane na miarę każdej potrzeby.

REGENERACJA   –   MIDOLLO DI BAMBOO

Profesjonalna linia do pielęgnacji na bazie roślinnej, której celem jest trwała odbudowa zniszczonych włosów. Zabiegi są w pełni dopasowane do potrzeb włosów dzięki 2 nowym naturalnym koncentratom, które zmieszane z podstawą zabiegu działają odpowiednio do stopnia i rodzaju uszkodzenia włosów.

- włókno jest odbudowane w 100% przy zmniejszeniu o 50% liczby niezbędnych zabiegów;włosy stają się wyjątkowo miękkie;

-  rezultaty są długotrwałe dzięki nowej technologii THERMAL FILLER

Produkty Thermal Filler, jak wszystkie produkty linii Midollo di Bamboo, zawierają keratynę i proteiny roślinne.. Ponadto ich podstawę stanowią czyste naturalne olejki eteryczne. Nie zawierają sztucznych dodatków zapachowych.

OCHRONA KOLORU - SEMI DI LINO DIAMANTE COLOR PROTECTION

Ochrona high tech profesjonalnego koloru. Twój profesjonalnie wykonany kolor od dzisiaj jest również wodoodporny.

Ostatnie osiągnięcie technologiczne w zakresie ochrony koloru, ekskluzywna synergia blasku gwarantowanego przez siemię lniane oraz rewolucyjnej technologii Color Block + zapobiegającej blaknięciu.

Waterproof Color Block shield, kationowy filtr zakotwicza się w keratynie włosa i pozostaje w niej również podczas spłukiwania szamponu
Szampon bez siarczanów, delikatne, lecz skuteczne oczyszcza
Formuły zapobiegające utlenianiu zapewniają stabilność koloru
Ekstrakt z siemienia lnianego gwarantuje włosom ekstremalny blask.

PIELĘGNACJA  -  REWELACYJNY OLEJEK ARGANOWY!!

TYSIĄCLETNIA TRADYCJA PODSTAWĄ  PIĘKNYCH WŁOSÓW I SKÓRY ORAZ WYJĄTKOWEGO SAMOPOCZUCIA

 

ALFAPARF MILANO prezentuje Precious Oil Tradition, nową linię olejków pielęgnacyjnych do włosów i ciała, stanowiącą odpowiedź na coraz szerzej obecną tendencję do korzystania zproduktów naturalnych oraz poszukiwania najbardziej cennych i zbliżonych do natury surowców.

 

Formuły linii zawierają ekologiczny olejek z opuncji, substancję znaną już w czasach antycznych, cenioną za wyjątkowe właściwości, uzyskiwaną z nasion owocu opuncji. Porduktynie zawierają konserwantów, parabenów, barwników oraz substancji uczulających.

Zadbaj o siebie i swoje piękno w najbardziej wyjątkowy sposób!!

 

Produkty dostosowane są do każdego włosa i do indywidualnych potrzeb jego regeneracji: nawilżanie, trwałość koloru, wygładzanie, wypadanie, wzmacnianie. Odwiedź nas i sprawdź. To działa!

 

Specjalnie dla Was Ecosfera przygotowała niesamowite zabiegi pielęgnacyjne oraz koloryzację, zapewniającą trwałość i blask.

 

 

 

 

 

 

CocoChoco Professional - keratynowae prostowanie i regeneracja dla włosów zniszczonych

  • Marzysz o naturalnie zdrowych, prostych i lśniących włosach? Poznaj zabieg trwałego, keratynowego prostowania włosów i ich głębokiej odbudowy CocoChoco. Jego efekt to proste i zdrowe włosy każdego dnia. Bez wysiłku, bez stylizacji, nawet przez 4 miesiące!!
  • CocoChoco zyskały zaufanie oraz status najwyższej jakości, gdyż łączą w sobie to co jest trudne do pogodzenia przy tego typu produktach kosmetycznych:
    • SKUTECZNOŚĆ DZIAŁANIA- gwarancja długotrwałej, intensywnej odbudowy i natychmiastowej regeneracji włosów
    • DELIKATNOŚĆ DZIAŁANIA- dzięki doskonale skomponowanym, bogatym składnikom naturalnego pochodzenia min. ekstrakcie z kakaowca
    • MAKSYMALIZACJĘ DZIAŁANIA- intensywny efekt odbudowy włosów w stosunkowo krótkim czasie wykonywania zabiegu.

    Dzięki skoncentrowanym składnikom efekt całkowitej regeneracji można uzyskać już podczas 1,5 godzinnej kuracji w salonie. Keratynowe produkty do stylizacji CocoChoco opracowane, są specjalnie tak by łączyć w sobie naturalną proteinową keratynę, która odbudowuje, odnawia oraz odżywia włosy dzięki zawartości bogatych składników naturalnych – przede wszystkim mowa tu o ekstrakcie z kakaowca, który aktywuje działanie keratyny w strukturze włosa. Składniki wnikają w głąb włókna włosa, niwelując ubytki oraz ujednolicając strukturę włosa na całej długości.