Mezoterapia (włosy) i Rewitalizacja (oczy)

Mezoterapia skóry głowy- zabieg pobudzający wzrost włosów

Mezoterapia skóry głowy polecana jest, jako zabieg pobudzający wzrost włosów oraz w przypadku problemów z osłabieniem i nadmiernym wypadaniem włosów. Zabiegi polegają na ostrzykiwaniu skóry głowy (mikro-iniekcje w skórę) preparatami pobudzającymi wzrost włosów i zapobiegającymi ich wypadaniu. Wstrzykiwanie preparatów wykonywane jest cieniutką igłą. Dzięki tej technice można wprowadzić substancje aktywne, omijając barierę naskórkową, przez którą nie przenika większość kosmetyków.

Zabiegi zwykle przeprowadza się w podobnym schemacie jak inne zabiegi mezoterapii, w seriach na które składa się 3-5 zabiegów.


Cena zabiegu kształtuje się od 300 zł i jest uzależniona od wielkości „ostrzykiwanej” powierzchni. Każda osoba przed zabiegiem odbywa konsultacje z naszym lekarzem.

Rewitalizacja skóry wokół oczu

Skóra wokół oczu najszybciej pokazuje oznaki jej starzenia. Najczęstsze problemy występujące w okolicach oczu to: zmarszczki mimiczne, zasinienia wokół oczu, worki pod oczami, cienka, zwiotczała skóra powiek.

Mezoterapię okolic oczu wykonujemy specjalnym preparatem stworzonym do mezoterapii bardzo delikatnej i wiotkiej skóry okolicy oczu, zarówno powieki dolnej jak i górnej. Jest to zabieg polegający na wstrzykiwaniu preparatów cieniutką igłą (tzw. ostrzykiwanie). Dzięki tej technice można wprowadzić substancje aktywne, omijając barierę naskórkową, przez którą nie przenika większość kosmetyków. Już sam proces nakłuwania wpływa korzystnie na przebudowę skóry wokół oczu, spłyca zmarszczki i rozjaśnia skórę pod oczami. Zabiegi przeprowadza się w seriach 3-4 zabiegów w odstępach 2 tygodniowych.


Cena zabiegu kształtuje się od 350 zł. Każda osoba przed zabiegiem odbywa konsultacje z naszym lekarzem.