Jak powstała Ecosfera?

Przeszłam już chyba wszystkie możliwe diety.

Od lat pochłaniam całą dostępną wiedzę związaną z kosmetyką. Bacznie śledzę wszystkie nowinki. Tak, jak wiele kobiet, całe życie odchudzam się i zapuszczam włosy ;-) Tylko po to, żeby zaraz potem, z różnych (czasem niezależnych ode mnie) powodów przytyć albo zmienić fryzurę.

Skorzystałam też z setek zabiegów. Nigdzie jednak nie znalazłam upragnionej równowagi i harmonii. Od kilku lat kiełkował we mnie pomysł, aby stworzyć coś swojego na tym polu. Wiedziałam dokładnie, czego chcę i czego brakowało mi w innych gabinetach. Miałam świadomość, że odpowiedni czas na to z pewnością nadejdzie.

Ecosfera narodziła się z czystej pasji

Od tej pierwszej myśli minęły 3 lata, czyli nie stało się to tak szybko, jak myślałam. Ale udało się! Wiem, że miejsce stworzone z moimi współpracownikami jest niezwykłe i spełnia wszystkie  oczekiwania naszych klientów.

Ecosfera jest odpowiedzią na bolączki, które nękają mnie jako kobietę poszukującą harmonii duszy i ciała. Postawiłam przede wszystkim na profesjonalną obsługę. Każdy z naszych gości obsługiwany jest po królewsku. Dokładnie tak, jak sama chcę być obsługiwana.

Nasze zabiegi są naprawdę niezwykłe.

Dzięki połączeniu nowoczesnych technologii z zakresu pielęgnacji  i wyszczuplania ciała, mamy pewność, że odczujesz zadowolenie z efektów. Po prostu będzie je widać!

No i oczywiście moja fascynacja ekologiczną i organiczną kosmetyką.

W końcu możemy korzystać z naturalnej pielęgnacji, która daje niesamowite efekty i to w zgodzie z naturą! Używamy przecież kosmetyków wykonanych bez użycia ciężkiej, przemysłowej chemii. A to wszystko w przestronnych, klimatycznych wnętrzach, nawiązujących to koncepcji równowagi, harmonii i naturalności.

Serdecznie zapraszam  do odwiedzin Ecosfery.