REGULAMIN KONKURSU

Date: Marzec 5th, 2017

§1 Postanowienia ogólne

1. Organizatorem konkursu na fanpage’u https://web.facebook.com/EcosferaGabinetOdnowy jest Gabinet Odnowy Ecosfera z siedzibą przy ulicy Królowej Jadwigi 137, 22-100 Gdańsk.
2. Facebook nie ponosi odpowiedzialności za prawidłowy przebieg konkursu. Wszelkie roszczenia związane z konkursem należy kierować wyłącznie do Organizatora konkursu.
3. Fundatorem nagród w konkursie jest Organizator.
4. Akcja konkursowa Organizowana jest wyłącznie za pośrednictwem portalu internetowego Facebook.
5. Udział w konkursie jest nieodpłatny.
6. Konkurs trwa od 5 do 19 marca (do godz. 00:00) 2016 roku.

§2 Uczestnicy

1. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest posiadanie statusu fana profilu https://web.facebook.com/EcosferaGabinetOdnowy oraz akceptacja postanowień Regulaminu.
2. Przystępując do konkursu Uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych (imię i nazwisko) na potrzeby konkursu oraz na rozpowszechnianie treści Zgłoszenia w obrębie fanpage’a https://web.facebook.com/EcosferaGabinetOdnowy. Zgadza się na przeprowadzenie relacji z zabiegu kriolipolizy, będącego nagrodą konkursu i udostępnienie jej na fanpage’u https://web.facebook.com/EcosferaGabinetOdnowy oraz stronie internetowej http://www.ecosfera.pl/ Organizatora.
3. Przystępując do Konkursu Uczestnik potwierdza, że:
a) akceptuje postanowienia Regulaminu oraz wyraża zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych w zakresie i w celach wskazanych w Regulaminie,
b) zwalnia Facebook z wszelkiej odpowiedzialności związanej z konkursem.

§3 Zasady konkursu

1. Uczestnik konkursu musi być fanem profilu https://web.facebook.com/EcosferaGabinetOdnowy.
2. Konkurs przebiega następująco: Uczestnik udostępnia post konkursowy i komentuje go, podając część ciała, którą chciałby poddać zabiegowi kriolipolizy, będącemu nagrodą w konkursie. Udział w konkursie można wziąć do 19 marca (do godz. 00:00) 2016 roku. 20 marca zostaną wylosowane nagrody. Informacja pojawi się na profilu https://web.facebook.com/EcosferaGabinetOdnowy Organizatora.

§4 Nagrody

1. Nagrodami w konkursie są:
a) Darmowy zabieg kriolipolizy na wybraną partię ciała,
b) 50% zniżki na zabieg kriolipolizy na wybraną partię ciała.
2. Wylosowane osoby są zobowiązane do zgłoszenia się (wysłanie wiadomości do Organizatora poprzez profil https://web.facebook.com/EcosferaGabinetOdnowy) w celu ustalenia szczegółów odbioru nagrody.
3. Nagrody nie podlegają możliwości wymianie na gotówkę, inny zabieg ani możliwości przekazania innej osobie.
4. Zabieg należy zrealizować w ciągu dwóch miesięcy od daty zakończenia konkursu. Niewykorzystana nagroda przepada.