Manicure Hybrydowy

Ten rodzaj manicure to niezwykle innowacyjna metoda malowania paznokci. Jego atutem jest super trwałość i świeżość nałożonego lakieru. Teraz możesz mieć piękne i zadbane dłonie i paznokcie nawet przez 3 tygodnie.

Dla kogo jest manicure hybrydowy?

Manicure hybrydowy jest tak naprawdę dla każdej z nas. Dzięki niemu nie musimy już martwić się o odpryskujący co drugi dzień lakier. Możemy sprzątać, zmywać, chodzić na basen, a nasze paznokcie wciąż będą wyglądały, jakby dopiero wyszły spod ręki  manicurzystki. To bardzo ważne, zwłaszcza dla tych Pań, które są w ciągłym biegu. Paznokcie zawsze wyglądają perfekcyjnie.

Jak to robimy?

Jest to bardzo proste i wymaga poświęcenia ok 60 min. Na początku zajmujemy się paznokciami, odsuwamy skórki, matowimy płytkę, odtłuszczamy ją (przygotowujemy paznokcie do nałożenia lakieru hybrydowego). Następnie nakładamy specjalną bazę, którą utwardzamy przez kilkadziesiąt sekund lampą UV.

Kolejnym etapem jest nałożenie dwóch warstw wybranego lakieru hybrydowego (również utwardzamy lakier lampą UV). Ostatnim etapem jest pokrycie paznokcia specjalną bazą nawierzchniową i utwardzeniem jej przy pomocy lampy UV. Jeszcze tylko oliwka, kremik i gotowe. Możemy się już cieszyć pięknymi dłońmi i paznokciami przez następne dni.

Jaki jest efekt?

Efekt jest oczywiście wspaniały. Paznokcie są lśniące przez cały okres noszenia hybrydy. Jest to niezwykle wygodne. Po około 2-3 tygodniach nasz naturalny paznokieć rośnie i powstaje odrost. Wtedy następuje czas na zdjęcie hybrydy i nałożenie nowej.

Hybrydę zdejmujemy za pomocą specjalnego preparatu na bazie acetonu, który rozpuszcza lakier nie uszkadzając tym samym płytki paznokcia. Bardzo ważne jest prawidłowe usunięcie lakieru. Nie powinno się go zrywać ani spiłowywać. Dlatego w celu jego zdjęcia zalecamy wizytę w gabinecie.

Szukasz dodatkowych informacji?
Ciekawy artykuł na temat działania Manicure Hybrydowego znajdziesz >>tutaj.