Organic Series

O

rganic Series to marka kosmetyczna inspirowana Naturą. Kosmetyki te powstały w odpowiedzi na potrzeby kobiet, które zapragnęły świadomej zmiany w dotychczasowym stylu życia i powrotu do natury.

Kosmetyki Organic Series to alternatywa dla chemicznych produktów, używanych podczas popularnych zabiegów kawitacji, jono oraz sonoforezy.

Wybierając organiczne i zdrowe kosmetyki, możesz cieszyć się niezwykłymi efektami naturalnej pielęgnacji oraz przyczynić się do zachowania dóbr natury. To właśnie dzięki naturalnemu i ekologicznemu składowi, Twoja skóra dostaję dużo więcej aktywnych składników, niż przy użyciu kosmetyków na bazie parabenów i sztucznych ulepszaczy. Dzięki temu wyglądasz swieżo, pięknie i młodo.

Dla kogo są zabiegi?

Zabiegi przeznaczone są do różnego rodzaju cer, z różnymi problemami. Możemy wykonać zabieg nawilżający czy liftingujący. Dużą popularnością cieszą się zabiegi przeznaczone dla skór naczynkowych czy też z przebarwieniami. Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu. Skóra jest zawsze nawilżona, a problem powoli zanika. Jednym z produktów, który wprowadzamy jest kwas hialuronowy. Ma on właściwości napinające, nawilżające i wygładzające. To prawdziwy eliksir młodości i witalności.

Jak to robimy?

Zabieg rozpoczynamy od demakijażu. Następnie wykonujemy peeling kawitacyjny z użyciem toniku o właściwościach delikatnie złuszczających. Dobieramy odpowiednie serum (dostosowane do potrzeb i problemów naszej skóry), które wprowadzamy za pomocą ultradźwięków. Pod oczy nakładamy kwas hialuronowy. Nakładamy maseczkę algową i czekamy około 20 min do jej zastygnięcie. Zabieg kończymy delikatnym masażem i odpowiednio dobranym kremem.

Jak to działa?

Wszystkie kosmetyki mają silne działanie nawilżające. Natomiast każdy z osobna dostosowany jest do różnego rodzaju problemów skóry twarzy.

- Zabieg na naczynka łagodzi rumień i wycisza skórę.
- Zabieg na przebarwienia, redukuje je i rozjaśnia skórę.
- Zabieg liftingujący ma silne działanie przeciwzmarszczkowe oraz napinające.
- Zabieg na okolice oczu wygładzą zmarszczki pod oczami i redukuje oznaki zmęczenia.

Poza tym dzięki naturalnemu składowi kosmetyków i pozbawieniu ich jakichkolwiek substancji zapychających, które nie mają nic wspólnego z pozytywnym oddziaływaniem na naszą skórę, jesteśmy w stanie wprowadzić dużo więcej składników aktywnych. Dzięki temu Twoja skóra jest promienna i rozświetlona, a Ty wyglądasz świeżo i młodo.

Jakie są przeciwwskazania?

Przeciwwskazania nie dotyczą samych kosmetyków, tylko aparatury której używamy podczas zabiegu peelingu kawitacyjnego i ultradźwięków. Zabiegów nie możemy wykonywać u osoby w ciąży, w przypadku choroby nowotworowej, niewydolności krążenia, czy też przy posiadania metalowych elementów w ciele.

Oczywiście, w powyższych przypadkach zabieg możemy przeprowadzić bez użycia aparatury kosmetycznej.

Więcej informacji znajdziesz na www.organicseries.pl